Húsvéti Akció a FülöpSulinál – tanulj és spórolj!

Húsvéti akciónk keretében jelentkezz 2020. április 1. és 12. között az e-learning rendszerű KRESZ oktatásunkra, és 5 000,- Ft kedvezményt biztosítunk a tanfolyam díjából!

Töltsd hasznosan a kényszerű otthonülést, és közben spórolj! Így amint lehetőség nyílik rá, a gyakorlati képzésekkel folytathatod a jogosítvány megszerzését! (Akár az új BMW-vel!)

Minden lehetőség adott ahhoz, hogy személyes találkozó nélkül, az otthonodból mindent elintézhess. Jelentkezz telefonon vagy emailben, fizess átutalással, tanulj távoktatási rendszerben!

Díjainkról ITT tájékozódhatsz! (A díjtáblázat a teljes árakat tartalmazza, amelyekből a kedvezmény levonásra kerül az akció ideje alatt.)

Kövesd a híreket itt a weboldalunkon, vagy Facebook oldalunkon! Ha kérdésed merülne fel, akkor is fordulj hozzánk bizalommal, igyekszünk az egyedi igényekre is rugalmasan megoldást találni.

Jelentkezz, vagy írj üzenetet most: