Gyakorlati oktatás várakozás nélkül!

Örömmel osztjuk meg veletek a hírt, hogy autósiskolánk jelentősen bővült!

Korábbi csapatunkhoz három további oktató és autó csatlakozott, hogy mielőbb jogsit szerezzetek!

Korábban a KRESZ vizsga sikeres letétele után előfordult, hogy a tanulóknak viszonylag hosszú várakozási idővel kellett szembenézniük, amíg szabad autó és oktató állt rendelkezésre. A bővülésnek köszönhetően azonban nincs hosszú, akár több hetes várakozási idő! Sikeres KRESZ vizsga esetén szinte azonnal kezdheted a gyakorlati oktatást!

A három új autó között manuális és automata váltós is található, tehát elképzeléseid szerint tudsz választani, hogy melyiken tanulnál szívesebben.

Bízunk benne, hogy segítségünkkel magabiztos és felelős vezetővé válik belőled is!

Jelentkezz mielőbb a FülöpSuli bármelyik elérhetőségén vágj bele te is a jogsi megszerzésébe!

JELENTKEZEM!